Minden bizonnyal szereted a pho levest, máskülönben nem igazán olvasnád e sorokat. Márpedig ha azok közé tartozol, akik végérvényesen belehabarodtak a világhírű vietnámi streetfoodba, akkor hallanod kellett már a Ráday utca 18. szám alatti PHO18-ról is. Nagyszerű. Már csak egy kérdésünk van: tudtad, hogy pár házzal arrébb, a 14-ben is nyílt egy PHO18?
Ne aggódj, csak elsőre tűnik zavarosnak, a lényeg, hogy bónuszunk fejében az új étteremben, vagyis a Ráday utca 14-ben vendégelnek meg téged egy jó nagy adag gőzölgő, kellően rizstésztás és mennyeien fűszeres pho levessel, sőt, még a húsfeltétet is te választhatod meg hozzá.
Csirkehús, marhalábszár, forrázott marhahátszín vagy sült marhahátszín – a tavasz frissességét idéző, ínycsiklandó levesed éppen olyan ízvilágú lesz, ahogyan te szereted.
És ha már arra jársz, miért ne kóstolnád meg a jobbnál jobb tekercseket, húsos és vegetáriánus ételeket, wokos fogásokat, salátákat – miért, csalódtál már valaha az autentikus vietnámi konyhában? Akkor itt sem fogsz, a PHO18 ugyanis a különleges távol-keleti konyha igazi szakértője; szóval pálcikára fel, és add meg magadnak a napi pho-betevődet!