A szépség nagy ajándék a természettől, de nem ő az egyetlen, aki gazdálkodhat vele. Bónuszunkkal te is nagyra törhetsz, és egyenesen a szépülés élményét ajándékozhatod egy szerettednek, ráadásul egy pihentető, kikapcsoló formában.
A vouchert ajándékutalványra válthatod, amivel az ajándékozott a Bella Beauty Szépségszalon bármelyik kezelését igénybe veheti.
Mindegy, hogy egy hidratáló arckezelésnek érzi szükségét, a pattanásoktól szabadulna meg, vagy a szemöldöke formáján igazítana, a te Mikulásod mindegyikben segítségére lesz. Rénszarvasok helyett téged a Brigád segít a meglepetés kiszállításában.
A bónusz, ajándékkártya formájában is átvehető, így az ünnepek közeledtével kiváló ajándék-ötlet lehet szeretteidnek!
Tetszik? Ajánld ismerőseidnek is!