Mentett ajánlatok
Saját fiókom
A Bónusz Brigád használatához javasoljuk, hogy jelentkezz be.
MindenÉlményUtazásÉtteremEgészségSzépségTanfolyamTermékPraktikus Ajándék
Sajnáljuk, de ez az ajánlat már lejárt. Lejjebb megnézheted az ajánlat részleteit.

Varázslatos tavaszi kirándulás: 1 napos buszos utazás 1 főnek a Bory-Vár, a Kőröshegyi Tulipánszüret és a Folly Arborétum meglátogatásával

MegosztásAjánlat mentéseMentett ajánlat
Magyar csoportkísérővel

Hasonló ajánlatok

Exkluzív wellness pihenés 2 főnek, a Kastélyhotel Sasvárban
99 900 Ft
Exkluzív környezet & elegancia!
4,7/5 Kastélyhotel Sasvár Resort - Mátra, Parádsasvár Félpanziós ellátás
Prágai wellness 2 főnek reggelivel, a Clarion Hotelben
79 990 Ft
Közel a belvároshoz
Clarion Congress és Wellness Hotel Prága - Csehország, Prága Reggelivel
Négycsillagos wellness Egerben 2 fő részére, félpanzióval
74 900 Ft
A Szépasszonyvölgy ölelésében
4,5/5 Hotel Ködmön**** - Észak-Magyarország, Eger Félpanziós ellátás
Panorámás wellness Esztergomban: 3 nap 2 főnek félpanzióval
73 890 Ft
Először a Brigádon
Bellevue Konferencia és Wellness Hotel - Dunakanyar, Esztergom Félpanziós ellátás
Á la carte étel- és italfogyasztás La Pampa Steakhouse-ban
17 990 Ft
Először a Brigádon
Romantikus privát wellness a természetben: 3 nap 2 főnek
69 990 Ft
Panoráma dézsafürdő és szauna
Exkluzív privát wellness Gyulán: 3 nap 2 főnek, reggelivel
54 990 Ft
2026. júniusig felhasználható
4,8/5 Komló Hotel**** - Gyula - Alföld, Gyula Reggelivel
3 nap korlátlan wellness Gyulán Deluxe apartmanban, 2 főre
24 990 Ft
300 méterre a Várfürdőtől
Lilien Deluxe Apartman - Alföld, Gyula Reggelivel vagy félpanzióval
Városnéző sétahajózás magyaros vacsorával és élő zenével
23 900 Ft
Gyönyörű dunai panoráma
Páros egész napos Oázis gasztro-wellness és fitnesz csomag
15 890 Ft
Étel és ital kuponnal!
Brunch & Cruise villásreggeli a Dunán: 60 perces sétahajózás
4 890 Ft
Gyönyörű látnivalókkal
Romantika Gyulán: 3 nap 2 főnek, korlátlan wellnesszel
25 990 Ft
Korlátlan jakuzzi és szauna használat
Happy Moments Apartman - Alföld, Gyula Reggelivel vagy félpanzióval
Hazai íz variációk 2 fő részére a VOGUE állóhajón
16 990 Ft
Gyönyörű dunai panoráma
Fürdőzés Gyulán: 3 nap 2 éjszaka 2 főnek Várfürdő belépőkkel
29 990 Ft
2 db Várfürdő belépővel
3,8/5 Grand Termál Apartman - Alföld, Gyula Fürdőbelépővel
Upside Down: Stranger Things témájú szabadulószoba 2-6 főnek
10 490 Ft
A híres sorozat alapján!
4,9/5 Time Heist Szabadulószoba, Budapest - IX. kerület
3 napos felfrissülés Gyulán korlátlan wellnesszel, 2 főnek
19 990 Ft
Közvetlenül a Várfürdő mellett
Téli varázs: 5 órás vezetett kenutúra a Hévízi-patakon
12 990 Ft
Gyönyörű környezetben
Lejárt
Az ajánlat lejárt
3 vásárló
ma már 16 db belföldi utazás bónuszt vásároltak
Jelentkezz be és kérdezz partnerünktől
Jó, ha tudod
  • Kora reggel Szegedről indultok, majd Budapesten keresztül érkeztek meg utatok első állomásához, a székesfehérvári Bory-várhoz, mely a mai napig Bory Jenő leszármazottainak a tulajdonában áll
  • A vár meglátogatása után a Kőröshegyi Tulipán és Levendula Parkhoz érkeztek, amely Magyarország egyik legvarázslatosabb virágmezője, több mint félmillió tulipán lenyűgöző látvánnyal várja a látogatókat
  • Lehetőség van saját kezűleg szedni friss tulipánokat, így teljesen egyedi csokrot állíthatsz össze, melyet haza is vihetsz
  • A tulipánmezőtől feltöltődve rövid pihenőt tartotok a Kőhegyi kilátónál - Zamárdi Kőhegyének kilátójából csodálhatjátok a Balaton északi partjának lomha lankáit
  • Átszelve a Balaton legkeskenyebb pontján, az autóbusszal Badacsonyörsre indultok, ahol a Folly Arborétum lélegzetelállító csodáiban gyönyörködhettek, vezetőtök segítségével
  • Utazás időpontja: 2025. április 12., Indulás Szegedről - Csatlakozási lehetőség: Budapest - Kecskemét - Szeged - Dunaföldvár útvonalon
Beváltható
2025.03.27 - 04.12.
Fontos

Előzetes időpontfoglalás 24 órán belül e-mailben: utazas@zseppelin.huBelépők és jegyek tájékoztató árai: 9.500 Ft/fő, egyéb helyszínen fizetendő költségek: 500 Ft/fő. Minimális létszám: 35 fő - 25-34 fő esetén: 5.000 Ft / 13 EUR/fő. Kinyomtatott bónuszodat vidd magaddal, vagy váltsd be mobilodon a szolgáltatónál!



Csatlakozz egy felejthetetlen egynapos utazásra, ahol lenyűgöző kastélyok, színpompás tulipánmezők és csodálatos panorámák várnak! Felfedezitek a romantikus Bory-várat, gyönyörködtök a Kőröshegyi Tulipánkert varázslatos virágaiban, majd a Balaton partján barangoltok a Folly Arborétum különleges növényei között. Élményekkel teli nap, amely a természet és a kultúra kedvelőinek egyaránt kihagyhatatlan!

 

Kora reggel Szegedről indultok, majd Budapesten keresztül érkeztek meg utatok első állomásához, a székesfehérvári Bory-várhoz, mely a mai napig Bory Jenő leszármazottainak a tulajdonában áll.

 

Varázslatos tavaszi kirándulás: 1 napos buszos utazás 1 főnek Szeged, Bory-Vár, Kőröshegyi Tulipánszüret és a Folly Arborétum meglátogatásával

 

A várat Bory Jenő szobrászművész és építészmérnök, a Képzőművészeti Főiskola szobrász és a Műszaki Egyetem építész tanára építette, saját tervei és fantáziája alapján 40 nyáron keresztül, emléket emelve a hitvesi szeretetnek és művészi álmainak. A várban sétálva a látogató lépten-nyomon érzékelheti, hogy az anyag, mely újra és újra visszaköszön, az nem más mint a beton.

 

Egészen pontosan a Bory Jenő által preferált kvarcbeton. A huszadik század elején az építészetet megújító anyagként jelent meg a beton, s hazánkban egyik legelső alkalmazója éppen Bory Jenő volt. A várat benépesítette a kortárs művészek, valamint festőművész felesége, Komócsin Ilona és saját műalkotásaival.

 

Varázslatos tavaszi kirándulás: 1 napos buszos utazás 1 főnek Szeged, Bory-Vár, Kőröshegyi Tulipánszüret és a Folly Arborétum meglátogatásával

 

A műteremben szobor- és képkiállítás nézhető meg. A Százoszlopos udvar árkádja alatt látható gipsz szobrok eredeti változatai az ország különböző településein ma is megtalálhatóak, bronzba öntve vagy márványba faragva. Az udvar hátsó részén, a Kápolnában a Hitvesi szeretet szobra várja a látogatókat.

 

Várlátogatásotok után Kőröshegy felé veszitek az irányt. A busszal elhaladtok a méltán híres Kőröshegyi-völgyhíd alatt, majd napotok fénypontjához, a tulipánoskerthez érkeztek. A Kőröshegyi Tulipán és Levendula Park Magyarország egyik legvarázslatosabb virágmezője, amely több mint félmillió tulipán lenyűgöző látvánnyal várja a látogatókat.

 

Tavasszal több százezer színes tulipán borítja a domboldalt, ami lélegzetelállító látványt nyújt, és tökéletes háttért biztosít varázslatos fotók készítéséhez. Lehetőség van saját kezűleg szedni friss tulipánokat, így teljesen egyedi csokrot állíthatnak össze az utasok, melyet természetesen haza is vihetnek, hogy több napon keresztül gyönyörködhessenek az alkotásban. A Parkban rengeteg féle tulipánnal találkozhattok, köztük ritkább színek és formák is fellelhetők.

 

Varázslatos tavaszi kirándulás: 1 napos buszos utazás 1 főnek Szeged, Bory-Vár, Kőröshegyi Tulipánszüret és a Folly Arborétum meglátogatásával

 

A tulipánmezőtől feltöltődve búcsúztok, és a Szántódi-Rév felé haladva rövid pihenőt tartotok a Kőhegyi kilátónál. Megér minden fáradságot, ha arról van szó, hogy Zamárdi Kőhegyének kilátójából legeltethetitek szemeteket a Balaton északi partjának lomha lankáiban. A nyaralókkal és borospincékkel ölelt Kőhegy tetején, köralapon magasodó kilátóból a lépcsősor leküzdése után páratlan panoráma tárul elétek.

 

Átszelve a Balaton legkeskenyebb pontján, az autóbusszal Badacsonyörsre indultok, ahol a Folly Arborétum lélegzetelállító csodáiban gyönyörködhettek, vezetőtök segítségével. A program során megismerkedhettek az arborétum és a család történetének összefonódásával, hogy lett az eredetileg szőlővel beültetett területből arborétum, négy generáción átívelve, hogy lett a dédnagypapa hobbijából egy nemzetközileg elismert gyűjteményes kert.

 

Sétátok során megtekintitek az arborétum magját, az Öregarborétumot, ahol több, mint 110 éves fák is találhatók. Az útvonalunk felkanyarodik a kilátóhoz és érinti az új ültetésű növényeket, új telepítéseket, mint pl. a Sequoia ligetet, illetve az óriástobozú fenyő.

 

A vezetést követően szabadidőben egyénileg fedezhetitek az arborétum további csodáit, koccinthattok egy pohár friss borral, vagy étkezhettek az arborétum területén található étteremben. Élményekkel gazdagodva elköszöntök a Balaton lélegzetelállító vidékétől, az esti órákban érkeztek Budapestre, majd onnan tovább utaztok Szegedre.

 

Varázslatos tavaszi kirándulás: 1 napos buszos utazás 1 főnek Szeged, Bory-Vár, Kőröshegyi Tulipánszüret és a Folly Arborétum meglátogatásával

 

A részvételi díj tartalmazza:

 

  • utazást korszerű, kényelmes, légkondicionált autóbusszal
  • alap program szerinti programokat és városnézéseket a program szerint
  • magyar nyelvű idegenvezetést a programokon

 

A részvételi díj nem tartalmazza:

 

  • ellátás
  • az alap programon felül teljesítésre kerülő programok költségeit
  • belépőjegyek (helyszínen fizetendő)
  • minimális induló utaslétszám hiányában a létszám felárat 
  • valamint az egyéb, a fentiekben nem említett, az utazás során felmerülő költségeket (pl. személyes jellegű kiadásokat)

 

További információk:

 

Külön fizetendő:

 

  • Belépők és jegyek tájékoztató árai: 9.500 Ft/fő
  • Egyéb helyszínen fizetendő költségek: 500 Ft/fő

 

A belépők ára tájékoztató jelleggel került feltüntetésre, előzetes tájékoztató nélkül módosulhatnak! Az árak bizonyos esetekben nem csak a belépőjegyeket, hanem járulékos költségeket is tartalmaznak (adminisztrációs díj, helyi idegenvezető, szervezési költség, csoportbejelentés, transzfer, egyéb költségek, stb.)

 

Minimális létszám: 35 fő

 

Az előzetesen meghirdetett részvételi díj a fenti minimális utaslétszám esetén érvényes. A részvételi díj nem tartalmazza a létszám felárat. 20-35 nappal az indulás előtt amennyiben az utaslétszám nem éri el a meghirdetett minimális létszámot, abban az esetben létszám felár fizetendő, melynek mértéke: 25-34 fő esetén: 5.000 Ft / 13 EUR/fő

 

Ezen "létszám felár" az előzetesen meghirdetett minimális indulási létszám alatti csoportok esetében kerül csak érvényesítésre. Természetesen amennyiben a csoport tényleges indulása az előzetesen meghirdetett minimális utaslétszám alapján valósul meg (időközben megrendelések érkeztek az adott utazásra) úgy a befizetett "létszám felár" az utas részére visszafizetésre kerül.


Ezen felár nem tartalmaz árrést, ezen felár megfizetésével nem céljuk hasznot képezni az irodának. Egyetlen céljuk van csak, hogy a minimális létszámmal is meg tudjanak valósulni a Z(s)EPPELIN Programok, a tervezett utazások és az élmények valóra váljanak!

 

Csatlakozási lehetőség: Budapest - Kecskemét - Szeged - Dunaföldvár útvonalon. Transzfercsatlakozás lehetőségeiről információ a programfüzet elején!

Bejelentkezés